O biurze i ludziach,  którzy je tworzą

Misja

Chcemy wspierać Ciebie i Twoją firmę językowo w każdej dziedzinie i w każdym obszarze. Dzięki naszym usługom zorientowanym na klienta Ty zajmiesz się tym, co dla Ciebie istotne, a my gwarantujemy, że zrozumiało Cię wielu.

Celem naszych działań jest perfekcyjne, szybkie i merytorycznie poprawne tłumaczenie.

Filozofia

Tłumaczenie jest jak układanie puzzli – zagadkowe, interesujące, uczące. Do realizacji zleceń tłumaczeniowych podchodzimy z ogromnym upodobaniem, oddając słowem mówionym lub pisanym w języku docelowym to, co autor wyraził w języku źródłowym. Układając puzzle z zaciekawieniem czekamy na gotowy obraz, który tworzy się poprzez dokładanie kolejnych fragmentów o charakterystycznym kształcie. Tymi małymi fragmentami w dziedzinie tłumaczeń są słowa, które perfekcyjny obraz dadzą wtedy, gdy poparte są wiedzą, umiejętnościami, dbałością o detale i wieloletnim doświadczeniem.

Tłumaczenia to nasz codzienny warsztat,

nasz kunszt od

0 r.

Biuro i współpracownicy

Magdalena Biegańska

od 2020r. wpisana na listę tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego.

Od szkoły podstawowej jestem związana z językiem niemieckim, biznesem i kulturą Niemiec. Studiowałam prawo na Uniwersytecie w Hamburgu, swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną rozszerzyłam dodatkowo studiując na kierunku prawno-ekonomicznym na WSB w Poznaniu. Jestem teoretykiem i praktykiem, lata pracy w biznesie procentują wysokiej jakości tłumaczeniami.

Jestem perfekcjonistką, która zgłębia zasoby swojej wiedzy, umiejętności i możliwości każdego dnia. Jestem osobą otwartą na ludzi i każdy klient zostanie przeze mnie obsłużony z największym profesjonalizmem.

W życiu codziennym i prywatnym kieruję się mottem:

Myśl zawsze o rozwiązaniach,
nigdy o problemach.

Biegańska-Office oferuje swoim klientom profesjonalną obsługę i wsparcie merytoryczne – niezależnie od rozmiaru zlecenia. Gwarantujemy szybki kontakt telefoniczny, mailowy i osobisty.

Realizując powierzone nam zlecenia zapewniamy:

Biuro tworzą ludzie – w naszej branży to jest fantastyczne, że naszą pracę możemy wykonać z każdego miejsca

Stały zespół do zadań codziennych i specjalnych:
Magdalena – język niemiecki, tłumacz przysięgły języka niemieckiego, język angielski
Katarzyna – język angielski i rosyjski, tłumacz przysięgły obu tych języków
Katarzyna – język francuski, tłumacz przysięgły języka francuskiego
Marcin – język angielski
Tomasz – język angielski
Rafał – język niderlandzki, tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego